NEWSLETTER - promocje, akcje serwisowe - SUBSKRYBCJA
Aby otrzymywać powiadomienia o nowych, atrakcyjnych promocjach i akcjach serwisowych organizowanych przez Lipski B.S. oraz firmę FORD prosimy o podanie swojego aktualnego adresu e-mail.
Twój adres e-mail:



Rezygnacji z subskrybcji można dokonać w każdej chwili korzystając z linku załączonego do każdego wydania naszego newslettera.


Zakup samochodu - doradztwo
Naprawy mechaniczne
Naprawy popularne
Serwis ogumienia
Serwis pojazdów dostawczych
Naprawy nadwozi
Części i akcesoria
Sprzedaż hurtowa częsci
Klienci flotowi
Ubezpieczenia
Multimedia / Nasze filmy
Kontakt
Promocje


Powiększ mapę
LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer

01-163 Warszawa
ul. Jana Ostroroga 20
tel. (22) 49-22-222
e-mail: lipskibs@lipski.pl
czynne w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 19.00
sobota 8.00 - 14.00
Jak do nas dojechać - mapka
Holowanie 24h - 604 794 325




Kontakt

Nasz adres:

LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer
01-163 Warszawa, ul. Jana Ostroroga 20
tel. (22) 49-22-222
fax: (22) 49-22-205
e-mail: lipskibs@lipski.pl


Nasz holownik 24h
604 794 325

Konto bankowe:
LIPSKI B.S. Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Ostroroga 20
01-163 Warszawa
NIP: 527-266-77-78
BGŻ BNP Paribas S.A.
51 2030 0045 1110 0000 0217 9650

Powiększ mapę


czynne w godzinach:
  • pon. - pt. 7.00 - 19.00
  • sobota 8.00 - 14.00
Jak do nas dojechać - zobacz mapkę


Kontakt w sprawie doradztwa przy zakupie samochodu:


   Tomasz Końsko
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
e-mail: t.konsko@lipski.pl
694-445-539 lub (22) 49-22-279
    
   Sebastian Dziubak
Koordynator Działu BSC
e-mail: s.dziubak@lipski.pl
tel: 49-22-276


Kontakt z Serwisem mechanicznym


Kontakt główny: lipskibs@lipski.pl
Recepcja serwisu
tel: (22) 49-22-222
fax: (22) 49-22-220

Aleksandra Gadomska
Recepcja Serwisu
e-mail: a.gadomska@lipski.pl
tel. (22) 49 22 221
fax: (22) 49 22 220
Sylwia Uznańska
Recepcja Serwisu
e-mail: s.uznanska@lipski.pl
tel. (22) 49 22 224
fax: (22) 49 22 220
Janusz Grzyb
Kierownik biura obsługi klienta serwisu mechanicznego
e-mail: j.grzyb@lipski.pl
tel. (22) 49-22-211
Adrian Pietrzak
Z-ca kierownika biura obsługi klienta mechanicznego
e-mail: a.pietrzak@lipski.pl
tel: (22) 49-22-216
Paweł Kraków
Doradca serwisowy
> e-mail: p.krakow@lipski.pl
tel. (22) 49-22-215
Mariusz Podwysocki
Doradca serwisowy
e-mail: m.podwysocki@lipski.pl
tel. 49-22-213
Dariusz Drabarek
Doradca Serwisowy
e-mail: d.drabarek@lipski.pl
tel. 49-22-214
Marcin Ganc
Z-ca kierownika warsztatu
e-mail: m.ganc@lipski.pl
tel. (22) 49-22-214
Grzegorz Kubiak
Kierownik warsztatu
e-mail: g.kubiak@lipski.pl
tel. (22) 49-22-212
 
 
Kontakt z Serwisem blacharsko - lakierniczym


Kontakt główny: aznn@lipski.pl

Olga Tomecka
Recepcja serwisu
e-mail: o.tomecka@lipski.pl
tel: 49-22-240
fax: 49-22-242


Jarosław Pawlik
Starszy doradca serwisowy
e-mail: j.pawlik@lipski.pl
tel. 49-22-236
Rafał Wlizło
Doradca serwisowy
e-mail: r.wlizlo@lipski.pl
tel. (22) 49-22-235
Tomasz Maliszewski
Starszy doradca serwisowy
e-mail: t.maliszewski@lipski.pl
tel. 49-22-234
Patryk Stryczyński
Doradca serwisowy
e-mail: p.stryczynski@lipski.pl
tel. 49-22-238
Michał Grabowicz
Asystent doradcy serwisowego
e-mail: m.grabowicz@lipski.pl
tel. 49-22-232
Marcin Nawrot
Doradca Serwisowy
e-mail: m.nawrot@lipski.pl
tel. 49-22-233
Przemysław Nowakowski
Doradca Serwisowy
e-mail: p.nowakowski@lipski.pl
tel. 49-22-237
Maciej Stadnicki
Kierownik
e-mail: m.stadnicki@lipski.pl
tel. 49-22-231


Kontakt z Działem części


tel. ogólny: (22) 49-22-250
faks: (22) 49-22-261
e-mail: czesci.lipskibs@lipski.pl

Robert Badowski
Przedstawiciel handlowy
e-mail: r.badowski@lipski.pl
tel. (22) 49-22-255, kom. 600 237 800
Piotr Pietrucha
Sprzedawca
e-mail: p.pietrucha@lipski.pl
tel. (22) 49-22-252
Piotr Grodek
Przedstawiciel handlowy
e-mail: p.grodek@lipski.pl
tel. (22) 49-22-259, kom. 662 026 262
Rafał Lenard
Sprzedawca
e-mail: r.lenard@lipski.pl
tel. (22) 49 22 253
 
Roman Potęga
Dyrektor
e-mail: r.potega@lipski.pl
tel. (22) 49-22-260
Adam Pietrucha
Kierownik
e-mail: a.pietrucha@lipski.pl
tel. (22) 49-22-251 lub 604-978-149


Kontakt w sprawach związanych z ubezpieczeniem pojazdów:


Renata Pietrucha
Agent ubezpieczeniowy
e-mail: renata.pietrucha@lipski.pl
tel. (22) 49 22 225
fax: (22) 49 22 283


Katarzyna Izraelska
Agent ubezpieczeniowy
e-mail: k.izraelska@lipski.pl
tel. (22) 49 22 226



Kontakt w sprawie programu Business Service Club:


Tomasz Końsko
Kierownik działu BSC
e-mail: t.konsko@lipski.pl
tel. 694-445-539 lub (22) 49-22-279
fax: (22) 49-22-220
      Beata Gorońska
Zastępca kierownika działu BSC
e-mail: b.goronska@lipski.pl
tel. 664-031-165 lub (22) 49-22-278
fax: (22) 49-22-220


Sebastian Dziubak
Koordynator Działu BSC
e-mail: s.dziubak@lipski.pl
tel: 49-22-276
         

STRONA GŁÓWNA  |  O NAS  |  ZAKRES USŁUG  |  KLIENCI FLOTOWI  |  KONTAKT  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  FACEBOOK - dołącz do nas  
   Lakiernictwo samochodowe  |  Naprawy powypadkowe  
Lipski B.S. - 2012




Usuwanie farb i lakierów
Wykonanie serwisu P.M.