NEWSLETTER - promocje, akcje serwisowe - SUBSKRYBCJA
Aby otrzymywać powiadomienia o nowych, atrakcyjnych promocjach i akcjach serwisowych organizowanych przez Lipski B.S. oraz firmę FORD prosimy o podanie swojego aktualnego adresu e-mail.
Twój adres e-mail:Rezygnacji z subskrybcji można dokonać w każdej chwili korzystając z linku załączonego do każdego wydania naszego newslettera.


Zakup samochodu - doradztwo
Naprawy mechaniczne
Serwis ogumienia
Serwis pojazdów dostawczych
Naprawy nadwozi
Części i akcesoria
Sprzedaż hurtowa częsci
Klienci flotowi
Ubezpieczenia
Multimedia / Nasze filmy
Kontakt
Promocje


Powiększ mapę
LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer

01-163 Warszawa
ul. Jana Ostroroga 20
tel. (022) 49-22-222
e-mail: lipskibs@lipski.pl
czynne w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 19.00
sobota 8.00 - 14.00
Jak do nas dojechać - mapka
Holowanie 24h - 604 794 325
Lakiernictwo samochodowe

Jakość i elegancja

Nasz autoryzowany serwis podejmując się każdej naprawy, dba zarówno o standardy jakości, jak i estetyki. Dla nas blacharz samochodowy czy lakiernik samochodowy to zawody podniesione do rangi sztuki. Bo Ford to nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale także piękno zamknięte w nieprzeciętnym designie i jego wyrazie. Gdy na skutek różnego rodzaju wypadków i zdarzeń, blacharka traci swój wyraz estetyczny, nasi fachowcy nadają jej go na nowo.

Tworzymy jakość … bo „Idziemy naprzód”

Nie stoimy w miejscu. Pracujemy z Fordami, a to zobowiązuje. Mając na co dzień do czynienia z technologiami przyszłości, w naszej pracy też na nich się opieramy. Wykorzystujemy wyłącznie najnowsze rozwiązania, których prawdziwą perłą jest technologia S.M.A.R.T. umożliwiająca sprawną naprawę uszkodzeń niewielkich i średnich powierzchni, bez konieczności wymiany uszkodzonej części. Wykonując powierzone nam prace, świadczymy usługi kompleksowo. Jeśli nasi klienci mają taką potrzebę, otrzymują od nas samochód zastępczy na czas prowadzonych przez prac. Zawsze też mają gwarancję, że efekt końcowy będzie doskonały. Nie tylko nie pozostawiamy wgnieceń czy zarysowań, ale nadajemy karoserii eleganckiego wyrazu, jakby samochód dopiero wyjechał z linii produkcyjnej.

Doskonałe sprzęty i doświadczenie

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe to usługi, których najwyższy poziom możliwy jest do osiągnięcia jedynie wtedy, gdy salon dysponuje doskonałym zapleczem i sprzętem, nad którym czuwa wykwalifikowany personel. Usunięcie wad i przywrócenie karoserii jej pierwotnej estetyki zawsze wymaga wiedzy, precyzji i materiałów najwyższej jakości.

Wiedząc o tym doskonale, nasz serwis łączy w sobie te elementy. Dlatego współpraca z nami to zawsze gwarancja zadowolenia.

Gdzie można nas znaleźć?

Na ul. Jana Ostroroga, na tyłach cmentarza Powązkowskiego. Warszawa doskonale nas już zna. W końcu dziesięciolecia tradycji mają ogromne znaczenie. Dla nas to nie tylko tysiące kartek wyrwanych z kalendarza, ale kilogramy doświadczeń i kilometry przemierzone w stronę osiągnięcia perfekcji w świadczeniu usług.


   STRONA GŁÓWNA  |  O NAS  |  ZAKRES USŁUG  |  KLIENCI FLOTOWI  |  KONTAKT  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  FACEBOOK - dołącz do nas   Lipski B.S. - 2012Wykonanie serwisu P.M.