NEWSLETTER - promocje, akcje serwisowe - SUBSKRYBCJA
Aby otrzymywać powiadomienia o nowych, atrakcyjnych promocjach i akcjach serwisowych organizowanych przez Lipski B.S. oraz firmę FORD prosimy o podanie swojego aktualnego adresu e-mail.
Twój adres e-mail:Rezygnacji z subskrybcji można dokonać w każdej chwili korzystając z linku załączonego do każdego wydania naszego newslettera.


Zakup samochodu - doradztwo
Naprawy mechaniczne
Serwis ogumienia
Serwis pojazdów dostawczych
Naprawy nadwozi
Części i akcesoria
Sprzedaż hurtowa częsci
Klienci flotowi
Ubezpieczenia
Multimedia / Nasze filmy
Kontakt
Promocje


Powiększ mapę
LIPSKI B.S. Sp.z o.o. Sp.k.
Autoryzowany Dealer

01-163 Warszawa
ul. Jana Ostroroga 20
tel. (022) 49-22-222
e-mail: lipskibs@lipski.pl
czynne w godzinach:
pon.-pt. 7.00 - 19.00
sobota 8.00 - 14.00
Jak do nas dojechać - mapka
Holowanie 24h - 604 794 325
Naprawy powypadkowe

Służymy pomocą w każdej sytuacji

Ludzie służą ludziom - to część misji od lat realizowanej w marce Ford. Dla nas to właśnie ten element stanowi kluczową inspirację w niesieniu pomocy w okresie powypadkowym. Wiele lat doświadczeń nauczyło nas, jak ważne dla klienta jest, aby po wypadku auto nie tylko doskonale jeździło, ale też wyglądało. Dlatego oferując naprawy powypadkowe, proponujemy usługi kompleksowe świadczone na najwyższym poziomie, z zachowaniem standardów wyznaczonych przez Forda.

Wykorzystujemy nasz potencjał

W naszym serwisie wykonujemy naprawy powypadkowe w pełnym zakresie. I zawsze przyświeca nam jeden cel – osiągnąć efekt „bez śladu”. Z dumą możemy powiedzieć, że nam się to udaje. Jak? Poprzez połączenie najnowszych technologii z zaangażowaniem pracowników, którzy systematycznie podnoszą swoje kompetencje, poszerzają wiedzę i zdobywają doświadczenie. W ten sposób wykorzystujemy potencjał drzemiący w naszej firmie.

Wszystko w jednym miejscu!

Wiedząc, jak wiele emocji niesie ze sobą każdy wypadek i naprawa samochodu, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Poza naprawami, zapewniamy im także cyfrową dokumentację fotograficzną naprawy, bezgotówkowe rozliczanie szkód komunikacyjnych, kompletną obsługę dokumentacji ubezpieczeniowej w ramach likwidacji szkody czy zgłaszanie szkód bezpośrednio u nas. By naszym klientom było łatwiej, współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych na rynku.

Warszawa – to jest nasze miejsce. Jeśli i Tobie jest do nas po drodze, zapraszamy.


   STRONA GŁÓWNA  |  O NAS  |  ZAKRES USŁUG  |  KLIENCI FLOTOWI  |  KONTAKT  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  FACEBOOK - dołącz do nas   Lipski B.S. - 2012Wykonanie serwisu P.M.